Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Ну що хлоnці, готyйтеся, вaш чaс nрuйшoв! Тyрчuнова, Яцeнюкa і Авaковa тeрmінoвo вuклuкaють в CБУ – сnравu кеnськi

Ну що хлоnці, готyйтеся, вaш чaс nрuйшoв! Тyрчuнова, Яцeнюкa і Авaковa тeрmінoвo вuклuкaють в CБУ – сnравu кеnськi

admin
25 Травня, 202225 Травня, 2022 Коментарі Вимкнено до Ну що хлоnці, готyйтеся, вaш чaс nрuйшoв! Тyрчuнова, Яцeнюкa і Авaковa тeрmінoвo вuклuкaють в CБУ – сnравu кеnськi

Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Арсен Аваков не прийшли на допит у справі Петра Порошенка та Медведчука, тому їх викличуть знову.

Служба безпеки України повторно викликала на допит як свідків у “вугільній справі”, в якій фігурують народний депутат Віктор Медведчук і п’ятий президент України Петро Порошенко, ексміністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, колишнього секретаря РНБО Олександра Турчинова, голову політради партії “Народний фронт” Арсенія Яценюка.

“СБУ викликає Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Арсена Авакова та Максима Тімченка на допит у так званій вугільній справі. Вони проходять як свідки і їх викликають з метою всебічного, повного та неупередженого вивчення обставин кримінального провадження”, – повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” спікер СБУ Артем Дехтяренко.

Він зазначив, що згаданих свідків викликали на допит 19 травня, але вони не з’явилися. “Їх викличуть повторно. Цього разу – 30 травня”, – уточнив речник СБУ.

Як повідомлялося, повістки на допити розміщено на сайті СБУ. У них, зокрема, значиться, що Авакова, Турчинова та Яценюка було викликано повістками на 19 травня.

Крім того, цього самого дня на допит викликали гендиректора ДТЕК Максима Тімченка.

Турчинов вже написав, що він думає про повістку на допит.

Він заявив, що знаходиться на «південно-східному фронті» і готовий відповідати на запитання з окопа.

Турчинов

Навігація записів

“Ета несправедліва, вeсь мир им везет падкрепления, а мu здесь даже бeз бронuков”, – вiйськовi РФ шoкoвaні чeрeз nостачання зброї ЗСУ
Зeлeнський підтрuмав петuцію про запровaдження візoвого режuму з РФ

Related Articles

Ексчиновницю Вoлинської ОВА підозрюють в організації схeми незаконного виїзду чоловіків за кордон

Viktor
11 Вересня, 202411 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Ексчиновницю Вoлинської ОВА підозрюють в організації схeми незаконного виїзду чоловіків за кордон

УКРАЇНЦІ довго чекали цього! ПЕРШІ АТАСAMS по МОСКВІ – МАВЗОЛЕЙ горить – 45 вибухів.

Viktor
11 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до УКРАЇНЦІ довго чекали цього! ПЕРШІ АТАСAMS по МОСКВІ – МАВЗОЛЕЙ горить – 45 вибухів.

Війська ВІДХОДЯТЬ! Перші 70 тисяч-ПОКИНУЛИ область. ЦІЛІ колони відступають. КІНЕЦЬ війні-підписали

Viktor
11 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Війська ВІДХОДЯТЬ! Перші 70 тисяч-ПОКИНУЛИ область. ЦІЛІ колони відступають. КІНЕЦЬ війні-підписали

Цікаве за сьогодні

  • Ексчиновницю Вoлинської ОВА підозрюють в організації схeми незаконного виїзду чоловіків за кордон
  • УКРАЇНЦІ довго чекали цього! ПЕРШІ АТАСAMS по МОСКВІ – МАВЗОЛЕЙ горить – 45 вибухів.
  • Війська ВІДХОДЯТЬ! Перші 70 тисяч-ПОКИНУЛИ область. ЦІЛІ колони відступають. КІНЕЦЬ війні-підписали
  • Ocь все і сплuвло! Дебати Тpампа та Гаppіс! Що cказали про Укpаїну. Тaкого ніxто не чeкав. Відео
  • – І на це ми гроші здавали? – Не спитавши дозволу, я пішла оглянути шкільне укриття. Побачивши, за голову схопилась
  • Трапилась історія зі мною і одним “дуже толерантним” чоловіком. Доводив, що немає значення, якою мовою розмовляти. Я вважаю інакше, тим паче, коли в країні війна
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes