Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Таємний департамент Авакова! Оприлюднено важливу інформацію!

Таємний департамент Авакова! Оприлюднено важливу інформацію!

admin
4 Червня, 20204 Червня, 2020 Коментарі Вимкнено до Таємний департамент Авакова! Оприлюднено важливу інформацію!

Міністерство внутрішніх справ оприлюднило інформацію про недавно створений департамент захисту інтересів суспільства і держави, дані про який трималисяя в таємниці.

Як випливає з інформації на сайті МВС, департамент входить до складу кримінальної поліції і займається оперативно-розшуковою діяльністю в разі “правопорушень, що посягають на громадську безпеку і порядок, права і свободи людини і громадянина”.

Департамент очолив полковник поліції Олексій Макаров.

Основні завдання департаменту:

– участь в реалізації “державної політики в сфері забезпечення громадської (суспільної) безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави”;

Оперативна-розшукова діяльність.

Функціонально департамент повинен запобігати злочинам на расовому, національному, релігійному, “політичнму” грунті; злочини проти виборчих, трудових та особистих прав і свобод, проти довкілля, проти журналістів, “проти авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян”.

Крім того в функції департаменту входить запобігання масових заворушень, “поширення матеріалів із закликами до насильства, жорстокості, розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі, посягань на права і свободи людини, в тому числі з використанням ЗМІ”.

Крім цього департамент повинен запобігати злочинам, які перешкоджають діяльності державного або громадського діяча, не допускати порушення роботи об’єктів інфраструктури і життєзабезпечення населення і протидіяти створенню незаконних воєнізованих формувань. У тому числі відзначається, що департамент буде протидіяти зазіханням на особисті права і свободи громадян України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, 25 травня Центр протидії корупції повідомив, що 12 березня в Нацполіціі створили Департамент захисту інтересів суспільства і держави. При цьому інформації про новий підрозділ у відкритому доступі не було. У МВС журналістам також відмовилися повідомити що-небудь про новий департаменті, пославшись на службовий характер інформації.

Джерело

Навігація записів

Сильний вітер і гроза: синоптики щойно змінили прогноз і оголосили штормове попередження
З наступного року! Українським пенсіонерам готують приємний сюрприз!

Related Articles

Дрoни атaкували Вopoнeзьку облacть: пaлає і дeтонує склад боєприпасів – відео

Viktor
7 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Дрoни атaкували Вopoнeзьку облacть: пaлає і дeтонує склад боєприпасів – відео

Збройні сuлu РФ намагалuся атакуватu будівлю Вeрховної Радu (фото)

Viktor
7 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Збройні сuлu РФ намагалuся атакуватu будівлю Вeрховної Радu (фото)

OЦE тaк нoвuнa, це розрив! Зeлeнcькuй влyпuв тaк влyпuв! Укpaїнa пoчaлa….Пoдpoбuцi

Viktor
7 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до OЦE тaк нoвuнa, це розрив! Зeлeнcькuй влyпuв тaк влyпuв! Укpaїнa пoчaлa….Пoдpoбuцi

Цікаве за сьогодні

  • Дрoни атaкували Вopoнeзьку облacть: пaлає і дeтонує склад боєприпасів – відео
  • Збройні сuлu РФ намагалuся атакуватu будівлю Вeрховної Радu (фото)
  • OЦE тaк нoвuнa, це розрив! Зeлeнcькuй влyпuв тaк влyпuв! Укpaїнa пoчaлa….Пoдpoбuцi
  • Зaбрати зeмлю без суду? З новим законом можна! Дeпутати VS Кoнституція. Верховна Рада прийняла закон про пpuмусове вuлучeння нерухомості і зeмлі у громадян та бізнесу
  • 15 років працювала в Матаро, всі гроші доньці передавала. Думала, що вона мені на старості років допоможе. Але у Тетяни були свої плани
  • Пoлiцiя Кuєва піднята по mpивoзi, 30 хв нaзaд вбu лu учасницю популярного телешоу в Кuєві: що відомо (фото, відео)
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes